Svítí vám nepříjemně do oken?

PROTISLUNEČNÍ OKENNÍ FÓLIE

  Protisluneční fólie jsou určeny na ochranu interiéru proti slunečnímu záření, jako je přehřívání interiéru a proti UV a IR záření. Zbraňují pronikání tepla do bytů, domů, balkonových lodžií, zimních zahrad, pergol, kanceláří, hal, studoven, čekáren, knihoven a dalších objektů. Zároveň snižují viditelnost do místnosti a zadržují teplotu v ní. Používáme protisluneční fólie od kvalitních značek SOLARSCREEN, SUNTEK.

CENÍK

FOTKY/VIDEA


Exteriérové okenní fólie

Jsou vysoce účinné při snižování solárního tepelného zisku a zároveň umožňují přirozený přenos světla. Fólie díky svému zrcadlovému efektu způsobenému mikrovrstvami kovových částic znemožňují průhled do místnosti a mají nejvyšší účinnost odrazu slunečního záření jako je přehřívání interiéru. Jsou vhodné na více komorová okna (skla). Mají odrazivost sluneční energie až 82%. Pro delší životnost folie je nutné uzavřít hrany silikonem. Průměrná životnost 10 a více let.

Interiérové okenní fólie

Jsou fólie určeny na ochranu interiéru proti slunečnímu záření, jako je přehřívání interiéru, ochrana proti UV a IR. Je to speciální fólie se zvýšenou reflexí, interiérová, šedomodrého vzhledu, vhodná na jedno až dvojsklaMají odrazivost sluneční energie až 65% Tato fólie splňuje plně své požadavky na odraz tepla, pokud není zakryta jinými materiály jako jsou rolety, žaluzie a podobně. Průměrná životnost 15 a více let. 

Velkou nevýhodou skla je jeho nedostatečná ochrana před slunečním zářením. Některá skla lze již při výrobě upravovat tak, aby byla v tomto směru účinnější, ale co když nechceme vyměňovat celé skleněné tabule? Ideální je použití okenních fólií, které jsou jednoduchou a levnější alternativou a zároveň slouží jako bezpečnost a izolace.


OBJEDNEJTE SI NAŠE SLUŽBY

Máte zájem o tuto službu, nebo potřebujete radu?
Neváhejte nás kontaktovat na tel. 777 076 477